FANDOM


20.-21.3.2010. Koko koulu mukana. (Kyllä, kukaan ei saanut laistaa. Yrittäjiä varmasti oli)

JOUKKUEET
Punainen joukkue (Chitose, Demyx, Elric, Gavin, Harada Riku, Hawthorne, Hayashida, Honda T., Izumi, Kakei, Kiryuu I., Kudou, Laurinaitis, Maebara, Matt, Mikage, Miyazawa, Oak, Osaki, Rutherford, Shirogane, Sooma A., Takamachi, Tamahome, Touya, Zaizen)

Vihreä joukkue (Akutagawa, Arlovskaya, Axel, Cross, de Jarjayes, Envy, Fey, Freddie, Fuji, Galante, Ishijima, Jones, Kamiyama, Kooyama, Larxene, Minamoto, Okazaki, Shiraishi, Sooma H., Sooma I., Sooma K., von Bock, von Karma, Väinämöinen, Yuuki, Zoey)

Keltainen joukkue (Aidou, Amane, Fuuchouin, Haninozuka, Hilbert, Hitachiin K., Honda K., Ketchum, Kikumaru, Kira, Kiryuu Z., Komatsu, Mello, Noda, Nogi, Osakabe, Ootori, Ranfan, Sai, Shiki, Sooma Y., Souen, Takeuchi, Tooyama, Yagami, Yuizaki)

Violetti joukkue (Asazuki, Death The Kid, Echizen, Fujioka, Haptism, Harada Risa, Hitachiin H., Hyuuga, Kain, Kiriyama K., Kiriyama O., Kirihara, Kuran, Laharl, Morinozuka, Narumi, Near, Niwa, Sakaki, Sonozaki, Sooma M., Suou, Tokugawa, Vargas, Yui, Zexion)

Boldatut diskattiin
Joukkeiden välisen kilpailun pistelaskussa kulta on 5 pistettä, hopea 3 ja pronssi 1.

Kilpailut ja osallistujat

100 metrin juoksu: (1. Ryoko Takamachi, 2. Isuzu Sooma, 3. Sakaki)
Punainen: Yukino, Ryoko, Ed, Aya, Nana, Riku
Vihreä: Sooma I., Larxene, Fuji, Sooma K., Sooma H.
Keltainen: Aidou, Ash, Souen
Violetti: Sakaki, Akatsuki

110 metrin aitajuoksu: (1. Daisuke Niwa, 2. Ryoko Takamachi, 3. Kazuki Fuuchouin)
Punainen: Aya, Izumi, Ryoko
Vihreä:Sooma K.
Keltainen: Fuuchouin
Violetti: Daisuke

Pituushyppy: (1. Kintarou Tooyama, 2. Omi Kiriyama, 3. Yukino Miyazawa)
Punainen: Yukino, Aya, Keiichi, Riku
Vihreä: Jones, Yuuki, Envy
Keltainen: Kintarou, Shiki
Violetti:Kiriyama O.

Korkeushyppy: (1. Rima Touya, 2. Laharl, 3. Kintarou Tooyama)
Punainen: Yukino, Rima, Riku
Vihreä: Shiraishi
Keltainen: Kintarou
Violetti: Laharl, Meroko

Kolmiloikka: (1. Mio Osakabe, 2. Kintarou Tooyama, 3. Yukino Miyazawa)
Punainen: Yukino, Aya
Vihreä: Jones
Keltainen: Kintarou, Mio
Violetti: Suou

Keihäänheitto:(1. Domon Ishijima, 2. Tamahome, 3. Kazuo Kiriyama)
Punainen: Tamahome
Vihreä: Ishijima
Keltainen: Kanone
Violetti:Kiriyama K.

Moukarinheitto: (1. Domon Ishijima, 2. Laharl, 3. Keltaisten NPC)
Punainen:
Vihreä: Ishijima
Keltainen:
Violetti: Laharl

Kuulantyöntö: (1. Domon Ishijima, 2. Takashi Morinozuka, 3. Keltaisten NPC)
Punainen:
Vihreä: Ishijima
Keltainen:
Violetti: Mori

Kiekonheitto: (1. Domon Ishijima, 2. Eyes Rutherford, 3. Violettien NPC)
Punainen: Eyes
Vihreä: Ishijima
Keltainen:
Violetti:

Seiväshyppy: (1. Eiji Kikumaru, 2. Kyo Sooma, 3. Sakaki)
Punainen: Ed
Vihreä: Sooma K
Keltainen: Kikumaru
Violetti: Sakaki

Miekkailu: (1. Oscar de Jarjayes, 2. Kanone Hilbert, 3. Ranfan)
Punainen: Ed, Naoto, Eyes, Ichiru, Izumi
Vihreä: de Jarjayes, Arlovskay
Keltainen: Ranfan, Kanone, Kiryuu Z.
Violetti: Kiriyama K. Kaname

1. kierros: Eyes&Naoto, Belarus&Ichiru, Kazuo&Izumi, Oscar&Kaname, Kanone&Ed, Ranfan&Zero
2. kierros: Oscar&Kazuo, Kanone&Eyes, Ranfan&Ichiru

Painonnosto: (1. Domon Ishijima, 2. Takashi Morinozuka, 3. Violettien NPC)
Punainen:
Vihreä: Ishijima
Keltainen:
Violetti: Mori

Rytminen voimistelu (1. Klavier Gavin, 2. Mitsuki Kooyama, 3. Nana Komatsu)
Punainen: Klavier
Vihreä: Kooyama
Keltainen: Nodame, Hachi
Violetti:

Telinevoimistelu: (1. Rima Touya, 2. Eiji Kikumaru, 3. Kintarou Tooyama)
Punainen: Rima, Aya
Vihreä: Shiraishi, Cross
Keltainen: Kikumaru, Kintarou
Violetti:

100 metrin uinti (1. Daisuke Niwa, 2. Light Yagami, 3. Miaka Yuuki)
Punainen: Aya, Demyx
Vihreä: Yuuki, Zoey
Keltainen: Yagami
Violetti: Daisuke

200 metrin uinti (1. Mio Osakabe, 2. Riku Harada, 3. Zoey)
Punainen: Aya, Demyx, Riku
Vihreä:Zoey
Keltainen: Mio
Violetti:

Tennis singles: (1. Ryoma Echizen, 2. Kintarou Tooyama, 3. Syuusuke Fuji)
Punainen:Chitose, Zaizen
Vihreä: Shiraishi, Fuji, Akutagawa
Keltainen: Yagami, Kintarou
Violetti: Kirihara, Echizen

1. kierros: Chitose&Kirihara, Light&Shiraishi, Fuji&Zaizen, Ryoma&NPC, Kintarou&NPC, Jirou&NPC
2. kierros: Shiraishi&Fuji, Ryoma&Kirihara, Kintarou&Jirou

Tennis doubles: (1. Shiraishi&Fuji, 2. Chitose&Zaizen, 3. Kikumaru&Tooyama)
Punainen:Chitose, Zaizen
Vihreä: Shiraishi, Fuji
Keltainen: Kikumaru&Kintarou
Violetti:

Maraton: (1. Ryoko Takamachi, 2. Kazuo Kiriyama, 3. Zoey)
Punainen: Ryoko
Vihreä: Freddie, Zoey
Keltainen:
Violetti:Kiriyama K.

Viestijuoksu 4x100m: (1. Yukino&Ryoko&Riku&Kai, 2. Aidou&Takuto&Kyouya&Kazuki, 3. Hikaru&Sakaki&Allelujah&NPC)
Punainen: Yukino, Ryoko, Riku, Ed, Aya, Kai
Vihreä: Minamoto, Sooma H., Väinämöinen
Keltainen: Aidou, Takuto, Kyouya, Fuuchouin
Violetti: Hitachiin H., Sakaki, Allelujah

Joukkueuinti 4x100m: (1. Shiraishi&Miaka&Zoey&Mitsuki, 2. Yukino&Keiichi&Demyx&NPC, 3. Mio & 3xNPC)
Punainen: Yukino, Keiichi, Demyx
Vihreä: Shiraishi, Yuuki, Zoey, Kooyama
Keltainen: Mio
Violetti:

Köydenveto, 7 hengen joukkue: (1. Vihreät, 2. Violetit, 3. Keltaiset)
Punainen: Aya, Tamahome, Ed, Akito, Laurinaitis
Vihreä: Ishijima, Freddie, Väinämöinen, Akutagawa
Keltainen: Kaoru, Luca, Kintarou, Hunny, Takuto, Ranfan, Souen
Violetti: Kiriyama K., Sonozaki, Mori

Ystävällismielisiä baseball-otteluita: (1. Violetit, 2. Vihreät, 3. Keltaiset)
Punainen: Keiichi, Gary, Hayashida
Vihreä: Ishijima, Freddie, Kamiyama, Jones, Axel, Fuji
Keltainen: Kikumaru, Kanone, Luca, Hunny, Ash, Honda K.
Violetti: Sakaki, Asazuki, Kiriyama K., Sonozaki, Laharl, Daisuke, Mori

LJEOVNMJSAKMJIKNPROPIKSMLP: (1. Miaka Yuuki, 2. Italia, 3. Hiyono Yuizaki)
Punainen: Aya, Matt, Klavier
Vihreä: Fey, Cross, Galante, Yuuki
Keltainen: Hiyono, Hunny, Mello
Violetti: Hitachiin H., Harada Risa, Sooma M., Italia

Ratsupeli: (1. Rio&Eiji&Kanone&Kaoru, 2. Risa&Momiji&Akaya&Laharl, 3. Aya&Naoto&Eyes&Keiichi)
Punainen: Naoto, Aya, Eyes, Keiichi, Dahlia, Gary, Tamahome
Vihreä: Ishijima, Cross, Minamoto, Galante
Keltainen: Kikumaru, Rio, Kanone, Kaoru, Takuto, Luca, Mio
Violetti: Kirihara/Sooma M./Sonozaki&Harada Risa, Laharl

Cheerleading: (1. Keltaiset, 2. Violetit, 3. Vihreä)
Punainen: Rima, Aya, Eyes, Dahlia
Vihreä: Fey, Cross, von Karma, Kooyama
Keltainen: MisaMisa, Rio, Hiyono, Hachi
Violetti: Harada Risa, Meroko, Asuka

Taistelulajit: (1. Death the Kid, 2. Laharl, 3. Edward Elric)
Punainen: Ed, Ichiru, Kai, Tamahome, Laurinaitis
Vihreä: Sooma K., Sooma H., Larxene, Envy, Domon, Freddie
Keltainen: Ranfan, Kanone, Hunny, Sooma Y., Honda K.
Violetti: Asazuki, Kiriyama O. Death the Kid, Allelujah, Laharl, Akatsuki, Kiriyama K.

1. kierros: Yuki&Ed, Kanone&Omi, Domon&Allelujah, Kyo&Laharl, Envy&Freddie, Ichiru&Tamahome, Kai&Ranfan, Larxene&Hunny, Kazuo&Liettua, Akatsuki&Japani, Kousuke&Hatsuharu ja Kid&NPC
2. kierros: Ed&Hatsuharu, Kanone&Ranfan, Kazuo&Laharl, Tamahome&Domon, Hunny&Envy
3. kierros: Kanone&Kid, Laharl&Domon, Hunny&Ed

Speed eating (1. Feliciano Vargas/Italia, 2. Miaka Yuuki, 3. Ash Ketchum)
Punainen:
Vihreä: Yuuki, Fey, Ishijima
Keltainen: Kintarou, Ash, Nodame
Violetti: Italia

Managerit:
Punainen: Naoto, Honda T.
Vihreä: Okazaki
Keltainen:
Violetti: Narumi, Fujioka



JOUKKEIDEN PISTEET
1. sija: Violetti 66 pistettä
2. sija: Vihreä 64 pistettä
3. sija: Keltainen 60 pistettä
4. sija: Punainen 44 pistettä

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Ympäri Wikian verkkoa
Hae mainospaikkaa

Satunnainen wiki